Anglický tábor

2. - 8. 7. 2016

Rodiče, děti, kamarádi,
v letošním roce náš anglický tábor zavítá do malebného prostředí vesničky Kamenka uprostřed lesů Vítkovské vrchoviny. Čeká nás celotáborová dobrodružná hra na ostrově Robinsona Crusoe, intenzivní a hrává výuka angličtiny.

Výuka anglického jazyka probíhá tvořivou činností, ve které je kladen důraz na aktivní zapojení a používání základních frází. Slovní zásoba je koncipována do jednotlivých tematických celků s ohledem na úroveň předchozích znalostí a tím pádem se zopakuje a rozšíří učivo. Práce probíhá ve skupinkách, kde se děti učí spolupráci a postupně ztrácí ostych při konverzaci a zjistí, že mluvit anglicky je „fun“.

Ubytování je zařízeno ve zděné budově a stanech s podsadou. Mladší děti jsou kvůli bezpečnosti přednostně umísťovány ve zděné budově. Samozřejmostí jsou sprchy a toalety. Doprava zajištěna autobusem.

Tábor budou provázet kvalifikovaní lektoři. Kromě anglické konverzace se budou děti účastnit sportovních aktivit a výletů. Chcete se zdokonalit v angličtině a při tom zažít neopakovatelné letní dobrodružství?
Neseďte sami doma a přidejte se k nám!:-)

Termín: 2. – 8. 7. 2016
Místo: Odry – Kamenka (Vítkovská vrchovina)
Cena: 4 100,-

Zvýhodněná cena pro přihlášené do 31. 1.2016: 3600,-

Tábor je možné platit zálohově – viz přihláška. Některé zdravotní pojišťovny, podniky a odborové svazy poskytují na táborový pobyt příspěvek.